Služby

Realitní právní kancelář LIBERTY reality s.r.o. vznikla v roce 2013 vyčleněním z realitní kanceláře AUREA reality, která vznikla v roce 1992. V současné době působíme jako realitně-právní kancelář pro Prahu a Středočeský kraj.  Kromě realitní činnosti se zabýváme i výstavbou nových bytů a střešními nástavbami. Dále Vám nabízíme realitní poradenství a služby pro bytová družstva, bytová s.r.o.  a  společenství vlastníků ( SVJ ), zakládání a likvidace firem.

Právní a realitní služby poskytujeme více než 20 let, dále řešíme a specializujeme se i na velmi komplikované případy. Např.  podílové spoluvlastnictví, dědictví, věcná břemena, prohlášení vlastníka, vystěhování nájemníků, exekuce i další složité případy. Díky znalosti oboru můžeme zajistit odborné služby pro prodávající a kupující.

LIBERTY reality s.r.o. spolupracuje s Advokátní kanceláří JUDr. Olgy Preclíkové a Advokátní kanceláří JUDr. Pavla Dukáta, oba se sídlem v Praze 4, Na Pankráci 30. Znalecké posudky pro nás vypracovává Ing. Jan Fujáček a Ing. Martin Horčička.

Výstavba bytů se zaměřuje pouze na atraktivní místa, kde je možné docílit zajímavé ceny v dané lokalitě.

LIBERTY reality s.r.o. poskytuje služby pro bytová družstva, bytová s.r.o , SVJ a vlastníky bytových domů – tato pomoc tvoří nezanedbatelnou část naší činnosti. Pomůžeme Vám najít nájemníky i vystěhovat dlužníky. Zajistíme náhradní bydlení či ubytování. Zbavíme Vás zástav, věcných břemen i problémů s dědictvím.